Korkuluk

Korkuluk

ESTETİK VE DOĞA İLE UYUMLU KORKULUK SİSTEMİ YÜKSEK PERFORMANSLI HİBRİT TEKNOLOJİ İLE İMAL EİDLMEKTEDİR.

Özel tasarlanmış alüminyum profiller ahşap polimer kompozit malzeme ile kaplanarak, alüminyumun sertliği, ahşabın doğallığı ve plastiğin dayanıklılığı tek üründe bir araya getirilmiştir. Fırçalanmış doğal bir görünüm ya da pürüzsüz bir yüzey seçilebilinir. TherraWood korkuluklar 4 farklı model seçeneği ile sunulmaktadır; parmaklıklı sistem, cam sistem, paslanmaz çelik tel sistem ve paslanmaz çelik ağ sistem. Yüksek kaliteli metal aksesuarlarda kahverengi veya siyah renk seçenekleri bulunmaktadır.

GALERİ


SİSTEM PROFİLLERİ

HİBRİT DİKME
HİBRİT DİKME
Standart Ölçüler:
En64 mm
Boy 6000 mm
Kalınlık 64 mm
HİBRİT KÜPEŞTE
HİBRİT KÜPEŞTE
Standart Ölçüler:
En57 mm
Boy 6000 mm
Kalınlık 25 mm
HİBRİT ALT PROFİL
HİBRİT ALT PROFİL
Standart Ölçüler:
En32 mm
Boy 6000 mm
Kalınlık 38 mm
HİBRİT PARMAKLIK
HİBRİT PARMAKLIK
Standart Ölçüler:
En18 mm
Boy 6000 mm
Kalınlık 18 mm

PROFİL RENKLERİ VE DOKU

Fındık Kahve Fındık Kahve
Tropik Kahve Tropik Kahve
Taş Gri Taş Gri
Antrasit Antrasit
Badem Beji Badem Beji
Krem Krem

ÖZELLİKLER

DIŞ HAVA KOŞULLARINA KARŞI DAYANAKLI
TherraWood ürünleri her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. TherraWood profilleri ani sıcaklık değişimlerinde dahi hiçbir sorun çıkarmadan fiziksel özelliklerini korur. Su, nem ve rutubetten etkilenmez.

ÇEVREYE KARŞI DUYARLI
Çevre duyarlılığının her geçen gün arttığı dünyamızda, ahşap kompozit, dış mekan peyzaj ve cephe uygulamaları için doğayla en dost çözüm olarak öne çıkmaktadır. TherraWood, gelişmiş ve yenilikçi üretim teknolojisi ile verimliliği, çevreye uyumu ve yüksek kaliteyi birleştiren mükemmel bir ahşap kompozit ürünüdür. Dış mekan uygulamalarında kullanılan tropik ağaç türleri verimsiz ve ölçüsüz doğal kaynak tüketimine neden olur. Ağaç endüstrisinin atıkları kullanılarak katma değerli bir ürüne dönüştüğü TherraWood profilleri %100 geri dönüştürülebilir bir malzemedir. Üretim prosesinde kullanılan su tamamen kapalı sistem olarak çalışmaktadır ve herhangi bir çevresel atık ortaya çıkmaz.

MONTAJ ŞEMASI

Montaj Şeması
THERRAWOOD KORKULUK
Montaj Kılavuzu

THERRAWOOD KORKULUK Montaj Kılavuzu